Nasze projekty

Odżywanie i sport

Metamorfoza sylwetki

Pomagamy zgubić na wadze, mieć więcej energii, nabudować masę mięśniową, poprawić regenerację w sporcie, wygląd skóry i zahamować efekty starzenia się.

Podróże i rozwój osobisty

Team Extravaganze

To grupa ludzi, która szuka czegoś więcej: wiedzy, rozwoju osobistego i biznesowego, głębszego poznania samego siebie, integracji, dobrej zabawy, możliowości dodatkowego zarobku, wycieczek. Team Extravaganza bierze udział w comiesięcznych szkoleniach z rozwoju osobistego i biznesowego. Projekt zwięczony jest wycieczką objazdową po Europie Zachodniej, przebiegającej przez: Insbruk, Mediolan, Monako, Lazurowe Wybrzeże we Francji, Paryż. Na końcu jedziemy na największe w całym roku wydarzenie Extravaganzę, która zrzesza trenerów z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

Możliwość biznesowa

Zostań trenerem zdrowego stylu życia

Jesteś trenerem personalnym, fizjoterapeutą, masażystą, dietetykiem, kosmetologiem lub po prostu interesujesz się zdrowym stylem życia? Szukamy osób do współpracy w dodatkowym i pełnym wymiarze. Zapewniamy szkolenia, jasny plan awansów, wsparcie i wysokie zarobki. Wyślij swoje CV na adres: kontakt@24lifestyle.pl i czekaj na telefon od nas. Być może szukamy właśnie takiej osoby ja Ty.

Translate »